Call-центр:
+380503121922БЕСПЛАТНЫЕ звонки по Украине
с мобильных и стационарных телефонов
Перезвони мне

Державні закупівлі

Наше підприємство бере участь у всіх видах закупівель, будь-яких видів спортивних товарів. Ми здійснюємо як прямі дрібні відвантаження, так і великі поставки спортивного інвентарю через систему PROZORRO. За весь час існування системи PROZORRO - наша компанія забезпечила спортивним інвентарем вже багато сотень державних підприємств і має в цьому чималий досвід. Ми надамо Вам повний пакет документів для укладення договору, або із задоволенням візьмемо участь в електронних торгах оголошених Вами. Єдине що Вам необхідно, це повідомити нам про Ваше бажання в нашу участь в закупівлі.

Які переваги ми пропонуємо в порівнянні з нашими колегами і чому Ви повинні звернути свою увагу саме на нашу компанію. Ми спробували виділити причини, які допоможуть правильно зробити Ваш вибір:

1. Досвід. Ми має досить великий досвід роботи з державними закупівлями і маємо в своїй практиці сотні тендерних закупівель як в до порогових, так і у відкритих торгах, завдяки чому Вам не доведеться довго пояснювати які документи необхідні Вам для співпраці. Ми самі надамо Вам їх в найкоротші терміни. Також, при необхідності ми надамо Вам інформацію про аналогічні тендерні закупівлі вже вироблених нашим підприємством, а також позитивний досвід роботи з Вашими колегами, з числа державних установ щоб Ви могли бути абсолютно спокійні і впевнені в нашій компетенції.

2. Відсутність передоплати. Закони України чітко регламентують умови оплати за товари закуплені за державні кошти. Як правило це оплата товару тільки після його відвантаження покупцеві. Ми повністю дотримуємося ці норми законів і відвантажуємо товар без будь-яких передоплат і сумнівних «договорів зберігання», які ставлять під сумнів прозорість закупівлі.

3. Відсутність територіальних обмежень. Ми маємо власну службу логістики та доставки обладнання. Завдяки цьому, ми не обмежуємося територіально базовими регіонами присутності і наша логістична служба здійснює доставку товару в будь-яку точку України що дозволяє забезпечити зобов'язання по будь-якій державній закупівлі по всій території України.

4. Великий асортимент. Ми є офіційними і авторизованими представниками всіх торгових марок спортивних товарів представлених в нашому асортименті з кількістю понад 15 000 найменувань товару. З нами Ви зможете легко і швидко здійснити закупівлі всіх цікавлять Вас товарів в жодному місці не розбиваючи закупівлю на безліч лотів. Також ми не будемо нав'язувати Вам якогось одного виробника обладнання, ми запропонуємо Вам декілька альтернатив на Ваш вибір, і дамо можливість вибрати найбільш підходяще і вигідне для Вас пропозиція і не обмежуватися певними брендами. Ми дуже гнучкі в асортименті і завжди стоїмо на боці покупця, а не певного виробника.

5. Сервісне обслуговування. Багато продавців обладнання, обмежуються його банальною продажем і не здійснюють його монтаж, сервісне обслуговування і подальший його супровід. Наша компанія, завдяки наявності потужної сервісної служби в різних містах України може здійснити повний спектр послуг, починаючи від продажу обладнання, і закінчуючи його доставкою, монтажем, а також гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

6. Репутація та прозорість. Ми дорожимо своєю репутацією, а також репутацією наших покупців, тому ми ніколи не беремо участі в «договірних» закупівлях. Даний пункт хтось може розглядати не як перевагу, а як недолік, але наше підприємство обрало саме таку, чітку і зрозумілу стратегію роботи з державними грошима. Ми або працюємо з ними чесно та прозоро, або не працюємо з ними зовсім. Тому якщо ви хочете отримати по справжньому вигідну пропозицію на товар, в ціну якого ніхто не включав «відкати і побори», якщо Вам необхідно дійсно здійснити закупівлю з економією коштів нашої Держави - то ми завжди зможемо Вам допомогти в цьому.

Сподіваюся що ми переконали Вас у доцільності розгляду нашого підприємства в якості потенційного претендента постачальника спортивного обладнання. Якщо у Вас є ще які-небудь питання щодо процедури та регламенту проведення державних закупівель - звертайтеся до нас за телефонами call-центру і ми відповімо на всі Ваші запитання по телефонам БЕЗКОШТОВНОЇ горячої лінії за номером 0800 75 5995.

З повагою команда проекту FINNLO.UA